KURUMSAL
Hakkımızda

Oflaz İnşaat'ın temeli 1973 yılında İnşaat Mühendisi Sayın Muzaffer OFLAZ tarafından atılmıştır.  Muzaffer OFLAZ İnşaat Mühendisi Müteahhit unvanı ile İstanbul’ da kurulan firma, ticari faaliyetlerine Oflaz İnşaat unvanı ile devam etmektedir.

Altyapı işleri üzerine odaklanan firma, İstanbul, Adapazarı, Çanakkale, Edirne gibi illerin içme suyu ve isale hatlarını yapmaya başladı. İçme suyundaki tecrübe ve başarılı çalışmalarını su hazneleri, terfi merkezleri, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları ile devam etti.   Oflaz İnşaat, kurulduğu günden günümüze kadar kilometrelerce uzunlukta içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatları yapan, çok sayıda okul, devlet hizmet binaları, yol, köprü, alt ve üst geçit projelerini başarıyla tamamlayarak, zamanından önce teslim etti. Bu sayede Türk müteahhitlik sektöründe önemli bir saygınlığa ve marka değerine ulaştı.  

40 yılı aşan taahhüt tecrübesini faaliyet gösterdiği tüm alanlara taşıyan Oflaz İnşaat, yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projeleri başarıyla tamamlayarak ülkemize ve Türk ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.